Tulpenrallye 2008

  • 2500Kilometers
  • 208Equipes aan de start
  • Equipes bij de finish
  • Abe van den Brink
  • Annecy (F)
  • Noordwijk (NL)

HET VERHAAL VAN 2008

De equipe Rutger Reinders en Erwin Berkhof heeft op overtuigende wijze de 55e editie van de International Historic Tulpenrallye gewonnen. De jonge equipe nam in de tweede etappe de leiding in de Expertklasse en heeft deze vervolgens tot en met de finish op zaterdag bij Grand Hotel “Huis ter Duin”in Noordwijk verder uitgebouwd en niet meer afgestaan. De strijd in de Sportklasse was gedurende de hele week waarin de rally verreden werd bijzonder spannend en werd uiteindelijk beslist in het voordeel van de equipe Janhein de Rooij en Fred Hak met een Porsche 356 uit 1965. De Toerklasse werd gewonnen door vader en dochter Pim en Stéphanie Brunet de Rochebrune met een Mercedes-Benz 280SL uit 1969. De rally werd dit jaar alle dagen verreden met bijzonder mooi weer en over veel bergachtige trajecten.

PICTURES 2008

Neem een kijkje in de Tulpenrallye editie 2008 met de onderstaande selectie beelden die we voor u hebben geselecteerd!

view the videos:


PARTICIPANTS 2008

Driver / Navigator
Category
STNR.DriverNavigatorCategoryCar
1Jack Berk NLJip Barth NLSunbeam alpine mk i roadster
2Peter Pratt GBDave Wilson GBTriumph tr 2
3Henk Janus NLFrank de Haas NLAston martin db 2/4 mk ii
4Jan Ebus NLJan Berkhof NLMercedes-benz 300 sl roadster
5Michael Axhausen DMonika Axhausen DTriumph tr 3
6Rinus Sinke NLBart den Hartog NLAustin-healey 100/6 roadster
7Rob Mühring NLAndré Kivit NLAustin-healey 3000 mk ii
8John Albiston GBGraham Watson GBAlfa romeo giulietta sprint
9Frans Froger NLJaap Verplanken NLPeugeot 404
10Robert v.d. Kamp NLOnno den Boer NLMaserati 3500 gt
11Wim v. Lieshout NLMichiel Capelle NLAustin-healey 3000 mk ii
12Patrick Diemer DChristian Zedlitz DAlfa romeo giulia 1600
14Marius Hoogendam NLCees de Jong NLFord lotus cortina
15Renger Guliker NLPim ‘t Hart NLFiat 1600 s
16Jayne Wignall GBPeter Rushforth GBSubeam tiger
17Arie van Erkel NLTheo van Erkel NLPorsche 911 coupé
18Aad Lourens NLPiter den Boef NLMercedes-benz 250 se coupé
19Michiel Hehenkamp NLRon Nakken NLAlfa romeo giulia 1600 s
20Daan Reekers NLPieter van Kruisdijk NLPorsche 911 2.0 s
21Albert Boekel NLJoep Wanders NLAlfa romeo giulia 1600 s
22Georg Bögershausen DHans Werner Müller DNsu 1000 tt prinz
23Colin Evans GBJohn Taylor GBMg mgb gt
24Mark Moerman NLEdward van Dongen NLAlfa romeo 1300 gt junior
25Cees de Jong NLValentijn de Jong NLVolvo 123 gt
26Jan Peter Zijl NLYolanda Zijl NLMg mgb gt
27Rutger Reinders NLErwin Berkhof NLPorsche 911 s
28Maarten van Lith NLPeter van Hoof NLMg mgb
29Dries Jetten NLAndré Jetten NLOpel kadett rallye 1900
30Loek de Rooij NLRosita Offinga NLAustin mini cooper mk i
31Thom Houg NLHerry Houg NLLotus elan s3
32Sijmen Verveer NLBas Stapel NLFiat 850 coupé
33Pieter Bartelse NLRobert Weitmann NLMg mgb gt
34Olaf Pothoven NLRob v.d. Berg NLVolvo 122 s
35Stef Mooiman NLEd Bijster NLBmw 1600-2
37Jaco de Hoog NLBas de Rijk NLPorsche 911 t targa
38Harm Lamberigts NLArthur Denzler NLFord escort 1600
39Rolf Lie NTom Granli NPorsche 911 t
40Pim Janus NLFred Froger NLMg mgb
41Leendert de Haan NLInez v.d. Poll NLFiat 124 spider
42Peter Dutman NLAndré v.d. Geijn NLAlfa romeo 1750 gtv
43Theo Verhouff NLMaurits Verhoeff NLMg mgb gt
44Cor Bakker NLWouter Bakker NLTriumph tr 6
45Daan Peters NLMaarten Peters NLSaab 99
46Wouter Limpens NLJacques Limpens NLAlfa romeo 1750 berlina
47Hans van Dalen NLErik Bruêns NLAlfa romeo 2000 gtv
48Maries Dinaux NLEric v. Straaten NLTriumph tr 6c
49Rob v.d. Rijst NLBen v.d. Rijst NLBmw 2002ti
50Hans Lampier NLEric Lampier NLLancia fulvia1.3 s coupé
51Yu Mey Kwee NLTjoe Houw Kwee NLLotus europa s 2
52Rob Versteegh NLFred Hartman NLMaserati 3500 gti
58Harm Altena NLEelco v. Dijk NLBentley derby special
59Ruud Wesselink NLMiriam Wesselink NLCitroën ta 7c cabrio
61Nick Marks GBBill Granger GBLancia aurelia b 20
62Bas Kemps NLSjef Kolsters NLJaguar xk 120 dhc
63Henk Maanicus NLAlbert Bijlsma NLAustin-healey 100/4
64Kees v. Disseldorp NLEric van Dijen NLAustin a50 cambridge
65Willem Broens NLHarry Boland NLJaguar xk 140 ots
66Jan Rijnink NLClaire Rijnink NLTriumph tr 3
67Wim v.d. Lagemaat NLKlazien v.d. Lagemaat NLPeugeot 203 c
68Bau Winkel NLRob Meijer NLFiat 1100 103 e
69Frank van Deudekom NLSven Aartsen BTriumph tr 3
70Gerard Rooks NLGerard Weck NLAustin-healey 100/6 roadster
71Niels Serry NLJeroen v.d. Hek NLJaguar xk 150 fhc
72Rob Vermaas NLArno v. Houtum NLPeugeot 203 c
73Frits Janus NLEdmond v.d. Sande NLAston martin db 2 mk iii
74Willem Kok NLFrank Sperling NLAustin-healey 100/6 roadster
75Sijbrand v.d. Mast NLTaco v.d. Mast NLAlfa romeo giulietta spider
76Charles Serry NLJacquline Serry NLJaguar xk 150 fhc
77Nico v. Dord NLDavid v. Dord NLAlfa romeo giulietta sprint
78Frank Holtrigter NLEwout v. Huyssen NLMg mga 1600
79Dick Schiferli NLJohn v.d. Boom NLPorsche 356 b s90 gt
80Ransom Altman NLSimon Suesan NLAustin-healey 3000 mk ii
81Willem Vermeulen NLEllen Vermeulen NLPeugeot 203 c
82Guus Benistant NLJoost Dull NLVolvo 122
83Peter Ecury NLJulie Reimus NLAustin a 40 farina speedwell
84Alan Pettit GBAlex Back GBTriumph tr 4
85Jan Zwaan NLRob John NLMercedes-benz 300 se
86Paul Vermee NLKees Tromp NLDkw 1000 s
87Hans Reijnen NLGerry Bouwmans NLVolvo p 1800 s
88Michel Perridon NLRoel Rosbag NLAlfa romeo giulia sprint gt
89Jan Scholtens NLCarlijn Scholtens NLMg mgb
90Ronald Versluis NLGeert-Jan v.d. Snoek NLAlfa romeo 1600 sprint gt
91Joost Mighgelsen NLKees Wezenaar NLPorsche 356 c
92Susanne Tonino NLBart Tonino NLBmw 700 cabrio
93Hans In der Maur NLBart Meyers NLAlfa romeo giulia sprint gt
94Harry Koorstra NLPeter Koorstra NLPorsche 356 sc
95Jan Piet v.d. Meer NLBarbara v.d. Meer NLAustin-healey 3000 mk iii
96Bart v.d. Kloet NLMiriam v.d. Kloet BAlfa romeo giulia gtc
97Paul Wijns BREric Duffhuis NLTriumph 2000 mk i
98Hank Melse NLNicole Melse NLPorsche 911
99Janhein de Rooij NLFred Hak NLPorsche 356 c
100Jake v. Beest CHThomas Heikens NLPorsche 911 s
101Marc Buijs NLBastiaan Buijs NLJaguar e-type
102Peter de Munnik NLDennis Lans van Rijn NLVolvo 122 s
103Bram Jager NLAnja Lieuwma NLVolvo 121
104Hans Mart Groen NLWim v. Rootselaar NLPorsche 911 s coupé
105Roel Koster NLGuy Danneels BCitroën id 19 b
106Ronald Zieltjes NLJoke Schoon NLSunbeam tiger
107Boudewijn Boeken NLJan Voskuijl NLMg mgb gt
108Maarten Bos NLHelma Wortleboer NLAlfa romeo giulia sprint gt
109Don Platteel NLMarc Reynhoudt NLPanhard 24 ct
110Hugo Repko NLFrank Repko NLAustin-healey 3000 mk iii
111Mark Hagenzieker NLRemco Hagenzieker NLJaguar e-type fhc
112Bernie Wolf NLJuul Seijlhouwer NLAustin-healey 3000 mk iii
113Han Machielsen NLHenri v.d. Lugt NLVolvo 131
115Jeroen Levert NLMarjolein Sutmuller NLCitroën ds 21 cabrio
116Aasmund Kleve NOdvar Moland NVolvo 123 gt
117Cees Hogendoorn NLCor Verbrugge NLAlfa romeo giulia 1600 s
118Joris Buijs NLDavid Buijs NLPorsche 911 targa
119Peter Beuk NLLilian v.d. Togt NLVolvo 123 gt
120Ans Berkelaar NLHuib Berkelaar NLDatsun 2000 sport
121Hans Kuijvenhoven NLPieter Kuijvenhoven NLVolvo 123 gt
122Ruud Oudman NLJurgen v.d. Rijke NLAlfa romeo 1600 gt veloce
123Frans v. Bueren NLMieke v. Bueren NLVolvo p 1800 s
124Poen Buijs NLRogier Buijs NLAlfa romeo giulia super
125Edmond Planteydt NLMarijke Benningshof NLVolvo 131
126Peter Boon NLPeter Jansen NLTriumph vitesse mk i
127Theo Huijbreghts NLAuke v.d. Brink NLPorsche 911 t
128Frans de Zoete NLAd v. Dolder BMg mgc
129Ernst Frei CHHarry Wohlgroth CHTriumph tr 5 pi
130Robert Mous NLFrans Smits NLPorsche 911 t
131Oscar Uhlhorn NLJoep Goethart NLAlfa romeo giulia super
132Klaus Ligensa DHansi Suenkeler DBmw 2002
133John Vanderklift NLPeter Schets NLPorsche 911
134Pieter Walraven NLHermine Vlas NLLotus elan plus 2
135Hans Bakkers NLMartijn Levert NLPorsche 911 s
136Martijn Verveer NLHans Verveer NLFiat 124 coupé
137Patrick Darley FOlivier Sussot FMorris cooper s
138Bert Meulenbeld NLUleke Oordt NLPorsche 911 t coupé
140Daan Hartgers NLPiet Mozes NLAlfa romeo giulia super 1600 l
141Alain Remy FMichel Thomas FAlfa romeo junior bertone
142Frans Diepeveen NLJoan v.d. Lustgraaf NLAlfa romeo gt 1300 junior
143Herman v. Oldenmark NLJack Fidder NLDatsun 240z
144Ron Lopes Cardozo NLBrigitte Stekelenburg NLBmw 2002 tii
146Rob Versteegh NLFred Hartman NLMaserati 3500 gti
147Martin Aaldering NLHenco Bouwman NLJaguar xk 120 ots
148Mark Schmidt NLRoelie Schmidt NLAlfa romeo gt
151Fred Brom n.a.Andrew Brom n.a.Alfa romeo 1900 s sprint coupé
152Pascal Quirynen BRonnie Vissers BTriumph tr 2
153Neil Fender GBKeith Fender GBTriumph tr 2
154Henk Dibbets NLDaniëlle Hamers NLTriumph tr 3
155René Huizenga NLCees Rodenburg NLAustin-healey 100/6
156Willem Kouwenberg NLPaul de Bruijn NLRover 75 p4
157Bert Haasjes NLNicole Haasjes NLAustin-healey 100/6
158Henk v.d. Berg NLPeter ten Bruggencate NLTriumph tr 3a
159Herman Hemke NLPiet Hemke NLAustin-healey 100/6
160Martjan v.d. Knoop NLLidy v.d. Knoop NLMg mga 1600 roadster
161Wim v. Hoogstraten NLStef Goedvriend NLTriumph tr 3a
162Joost Rueck NLPatrick Rikken NLPorsche 911
163Wolfgang Stübbe DDaniel Schulz DWartburg 311-008
164Wolfgang Ruhs DCarl-Michael Emer DPorsche 356 b
165Marc de Bruijn NLBart de Bruijn NLCitroën ds 19 cabrio
166Bas ’t Jong NLJoke ‘t Jong NLJaguar e-type ots
167Jean Paul Vantorre BMarc Basyn BAustin-healey 3000 mk ii
168Loek v. Houtum NLJan v. Houtum NLAlfa romeo giulietta sprint
169Marcel Fruytier NLBart de Bruijn NLTriumph tr 3a
170Jeroen v. Egmond NLLucas Verbeke NLPorsche 356
171Aart v.d Toorn NLLasko Benedek NLJaguar mk 2
172Hans Padberg NLFernando Hampsink NLFord taunus 17m
174Cor de Bakker NLJan de Bakker NLPorsche 356 sc
175Simon v.d. Heden NLReyndert v. Aspert NLAlfa romeo giulia super
176Jan ten Cate NLRob Pors NLAston martin db 5
177Armin v. Ewijk NLVera v. Ewijk NLPorsche 911
178Paul Colijn NLNico Vonk NLAustin-healey 3000 mk iii
179Peter Groen NLRoel Schurink NLMercedes-benz 230 sl
180Dick v. Dijk NLArie v. Barneveld NLAustin-healey 3000 mk iii
181Wil v.d. Ven NLNico v. Dinther NLVolvo 123 gt
182Bjørn Burum NAre Burum NVolvo 142 s
183Paul de Bie NLIneke de Bie NLAustin-healey 3000 mk iii
184Arno Blokland NLRozanne Brak NLPorsche 911 e targa
185Wil de Jong NLJos Kleijn NLTriumph tr 250
186Joep Alkemade NLJan Alkemade NLBmw 1600 ti
187Paul Zweers NLLex v. Lammeren NLAlfa romeo giulia 1600 s
188Jaap Beck NLJoke Beck NLMg mgb
189Fried v. Oirschot NLWim v. Oirschot NLMercedes-benz 230
190Ronald Melieste NLRob Engelkes NLNsu ro 80
191Pim Brunet de Rochebrune NLStaphanie Brunet de Rochebrune NLMercedes-benz 280 sl
192Hans v. Eden NLRené v.d. Burg NLJaguar e-type
193Ton v.d. Broek NLTheo v.d. Broek NLAlfa romeo 1750 gtv
194Felix Brakel NLRobbert Brakel NLMg mgb gt
195Stefan Sennema NLSander Boerboom NLAlfa romeo 1750 gtv
196Frans Heijblom NLJean-Paul v.d. Bliek NLPorsche 911 t
197Roeland IJdenburg NLMirjam Verlinden NLDaf 55 t
198Frank Bemelmans NLCoeb Spee NLMg mgb gt
199Arvid Bakker NLRutger Gerritz NLMaserati mexico
200Aart Broere NLBert v. Houwelingen NLAlfa romeo gt 1300 junior
201Jan de Croon NLHarry Marsch NLJaguar e-type
202Roderick Veelo NLRick Nieman NLPorsche 911 carrera
204Jan Jaap Kuiper NLDino ten Have NLBentley t1
205Ed Vink NLMaarten v. Eyk NLBmw 2002
207Jaap Sterk NLChloë Sterk NLMercedes-benz 250 sl
208Roel Bloem NLInez Bloem NLVolvo 131

RESULTS 2008

  • Expert

  • Sporting

  • Touring

POS.STNR.DriverNavigatorCarTotal

THE ROUTE OF 2008

  1. Annecy
  2. Aix-les-Bains
  3. Lyss
  4. Riquewihr
  5. Bad Kreuznach
  6. Maastricht
  7. Noordwijk

THIS WAS THE YEAR 2008.

CONTACT US PALMARES


Een moment geduld a.u.b.
This year does not have a result.

1953