Tulpenrallye 1969

  • 2674 Kilometers
  • 241 Equipes aan de start
  • 214 Equipes bij de finish
  • Abe van den Brink
  • Saint Vincent (Italy)
  • Noordwijk aan Zee

HET VERHAAL VAN 1969

De organisatie voert opnieuw een aantal nieuwigheden in om het klassement nog meer tot stand te laten komen vóór de slotproef, en om het systeem van verschillende klassen waaruit de uiteindelijke winnaar tevoorschijn komt eerlijker en concurrerende te maken. De aanlooproutes naar Spa zijn slechts 500 km en hier krijgt men maar drie seconden voor de start het routeboek uitgereikt.

De eerste poef is bij Clervaux en is een daalpoef, waarbij de motor niet mag worden aangezet en de bestuurder alleen met behulp van de hand- voetrem mag remmen. Sommige deelnemers doen de tank helemaal vol en pompen de banden zo hard mogelijk op om meer snelheid te maken.

FOTO'S 1969

Neem een kijkje in de Tulpenrallye editie 1969 met de onderstaande selectie beelden die we voor u hebben geselecteerd!

bekijk de videobeelden:


DEELNEMERS 1969

Bestuurder / Navigator
Categorie
STNR.BestuurderNavigatorCategorieAuto
1Stanley Palmer GBRodney Spokes GBFerrari 275 gtb
2Sobieslaw Zasada PLZenon Leszcuk PLPorsche 911s
3Preben Andersen DKPeter Reinholdt DKPorsche 911s
4Walter Pöltinger ALeopold Mayer APorsche 911t
5Kees van Grieken NLBob de Jong NLAlfa romeo 1750 spider
6Christine Beckers BGaby Arendt BAlfa romeo 1750 spider
7Ad Haans NLMarcel Verbunt NLDatsun sports 2000
8Wim Beers NLTon Strous NLDatsun sports 2000
9Rob Janssen NLJaap Dik NLDatsun sports 2000
10Peter Smith GBGraham Bryant GBAustin-healey 3000
11Jules Meur MCGuy Sander BPorsche 911s
12Frank Powell GBMrs. D.M. Baker GBMg b gt
14Carl Syberg DKB¢rge Pedersen DKOpel gt 1900
15James Gordon GBPaul Burch GBMg b gt
16Freddy Krause FDominique Thiry FAlpine a110
18Joost van Berkel NLVolker Uebing DSaab sonett v4
19Jack Stoof NLLoek Bloemers NLBmw 2500
20Jovica Palikovic YUBozo Kovacic YUPorsche 911 l
21Rob Slotemaker NLFerry van der Geest NLBmw 2002 ti
22Leo Smit NLGerard Smit NLBmw 2002 ti
23René Lutz FAndré Moog FBmw 2002
23René Lutz FAndré Moog FBmw 2002
24Jan van Heugten NLEep Poort NLBmw 2002 ti
24Jan van Heugten NLEep Poort NLBmw 2002 ti
25Sieg Mouwes NLHans de Man NLBmw 2002
25Sieg Mouwes NLHans de Man NLBmw 2002
26Rodolfe Rambonnet NLHans Creemers NLBmw 2002 ti
26Rodolfe Rambonnet NLHans Creemers NLBmw 2002 ti
27Theo Schoonderbeek NLHans de Jong NLBmw 2002 ti
27Theo Schoonderbeek NLHans de Jong NLBmw 2002 ti
28Wolfgang Stiller DWilfried Herget DBmw 2002
29Dirk Stapel NLRenger Guliker NLBmw 2002
29Dirk Stapel NLRenger Guliker NLBmw 2002
30Gerard van Lennep NLDick Schwarz NLBmw 2002 ti
31Manfred Gudladt DHeiko Henneking DAlfa romeo 1750 berlina
31Manfred Gudladt DHeiko Henneking DAlfa romeo 1750 berlina
32Jan Lieuwma NLPiet de Greeuw NLAlfa romeo 1750 berlina
32Jan Lieuwma NLPiet de Greeuw NLAlfa romeo 1750 berlina
33Jean-Georges Baerenzung FRobert Witz FVolvo 131 s
33Jean-Georges Baerenzung FRobert Witz FVolvo 131 s
34Günther Kolwes DHolger Heine DVolvo 142 s
34Günther Kolwes DHolger Heine DVolvo 142 s
35Frans van Rooyen NLHan van der Horst NLVolvo 123 gt
36Michel Coenen NLWim Coenen NLFord mustang
38John Hemsley GBFrank Webber GBBmc 1800 saloon
38John Hemsley GBFrank Webber GBBmc 1800 saloon
39Hans Lannsjö SHans Sudin SOpel kadett rallye
39Hans Lannsjö SHans Sudin SOpel kadett rallye
40Ad Paulen Sr. NLAd Paulen Jr. NLOpel kadett rallye
41Ben Meijer NLBep Meijer NLAlfa romeo 1750 berlina
42Hans Koster NLChris Kok NLBmw 2002 ti
43Gerard van den Top NLFreek van Oosterum NLBmw 2002
45Johan van der Lof NLClaus Korink DAlfa romeo giulia sprint gt
45Johan van der Lof NLClaus Korink DAlfa romeo giulia sprint gt
46Harry Bierman NLSid Brandsma NLAlfa romeo 1600 super
47John Heidendahl NLJooks Klein NLAlfa romeo 1600 super
48Thony Mul NLJohn Gay NLAlfa romeo 1600 super
48Thony Mul NLJohn Gay NLAlfa romeo 1600 super
49Albert Swijghuisen Reigersberg NLNico Stroink NLAlfa romeo 1600 super
49Albert Swijghuisen Reigersberg NLNico Stroink NLAlfa romeo 1600 super
50Gwen Reichen CHMichelle Seitz CHAlfa romeo gta
50Gwen Reichen CHMichelle Seitz CHAlfa romeo gta
51Terry Hall GBKenneth Pryor GBFord escort twin cam
51Terry Hall GBKenneth Pryor GBFord escort twin cam
52Roy Edwards GBDrummond Walker GBFord escort twin cam
53Leo Bertorelli GBMartin Evans GBFord escort twin cam
53Leo Bertorelli GBMartin Evans GBFord escort twin cam
54Gilbert Stapelaere BAndré Aerts BFord escort twin cam
55Michael Hofman GBSally Gould GBFord escort twin cam
56Don Fortherby GBMrs. Una Collier GBFord escort twin cam
56Don Fortherby GBMrs. Una Collier GBFord escort twin cam
57Robert Nellemann DKJfrgen Nielsen DKFord escort twin cam
58Grahame John GBHenry Dodd GBFord cortina lotus
58Grahame John GBHenry Dodd GBFord cortina lotus
59Dennis Pelling GBTony Raylor GBFord cortina lotus
59Dennis Pelling GBTony Raylor GBFord cortina lotus
60Harry Cooper GBFrank Radford GBFord cortina lotus
61Ed van Lent NLPeter Bastiaans NLFord cortina
62Gerard Edixhoven NLJan van Straaten NLBmw 1600
62Gerard Edixhoven NLJan van Straaten NLBmw 1600
63Jan Konink NLBert Muller NLPorsche 912
64Lars Petersson SBertil Persson SBmw 1600 ti
64Lars Petersson SBertil Persson SBmw 1600 ti
65Cees Poppelaars NLPeter van der Ree NLBmw 1600 ti
65Cees Poppelaars NLPeter van der Ree NLBmw 1600 ti
66Anders Sigurdson SIngvar Ström SSaab v4
67Bo Bäckman SRoine Helander SSaab v4
67Bo Bäckman SRoine Helander SSaab v4
68Dirk de Wild NLWil de Wild NLVw 1600tl
69Margeret Lowrey GBAlice Watson GBFord escort twin cam
73Harry Kallström SGunnar Haggbom SLancia fulvia 1.3 hf
74Mrs. Elizabeth Barlow GBPeter Clowes GBNsu 1200tt
74Mrs. Elizabeth Barlow GBPeter Clowes GBNsu 1200tt
76Tom Gatsonides NLRobert-Hein van Nievelt NLAustin cooper s
76Tom Gatsonides NLRobert-Hein van Nievelt NLAustin cooper s
79Toon van Beusekom NLWillem Schöttelndreier NLLancia fulvia coupé
79Toon van Beusekom NLWillem Schöttelndreier NLLancia fulvia coupé
83Claude Laurent FJacques Marché FDaf 55
84Jean-Louis Haxhe BChristian Delferrier BDaf 55
85Philippe Toussaint BLuc Augier FDaf 55
86Theo Koks NLRob Wiedenhoff NLDaf 55
87Bert Dolk NLPeter Stolker NLDaf 55 marathon
88Lasse Lassesson SLennart Troedsson SDaf 55
88Lasse Lassesson SLennart Troedsson SDaf 55
89Wim Luijbregts NLKees Luijbregts NLDaf 55
90Jo Jochems NLHans-Peter Barth NLDaf 55 marathon
90Jo Jochems NLHans-Peter Barth NLDaf 55 marathon
92Kurt Rüdiger DBernhard Malsch DWartburg 353
93Egon Culmbacher DWolfgang Strehlow DWartburg 353
94Peter Hommel DGünter Bork DWartburg 353
95Huub Vermeulen NLBob Boekhout NLNsu 1000 tts
95Huub Vermeulen NLBob Boekhout NLNsu 1000 tts
97Ton Brandsma NLHans Vervoort NLSunbeam imp sport
105Herman Veder NLHuub Pellikaan NLSteyr-puch 650 tr
106Ad van Dongen NLPaul Docter NLHonda n600
107Timothy Baker GBPaul Kerridge GBAustin mini saloon
108Peter McHugh GBJerry Wynn GBMorris mini minor
109Michael Cornwel GBKeith Ferry GBAustin mini saloon

UITSLAGEN 1969

  • Amateur

  • Group 1 +2

  • Group 3

POS.STNR.BestuurderNavigatorAutoTotal

DE ROUTE VAN 1969

  1. Saint Vincent
  2. Cinisello Balsamo
  3. Feldkirch
  4. Horbourg Wihr
  5. Mondorf les Bains
  6. Vaals
  7. Noordwijk

DIT WAS HET JAAR 1969.

NEEM CONTACT OP PALMARES


Een moment geduld a.u.b.
Dit jaar bevat geen uitslag.

1953