Tulpenrallye 2007

  • 2549Kilometers
  • 203Equipes aan de start
  • Equipes bij de finish
  • Abe van den Brink
  • Mâcon (F)
  • Noordwijk (NL)

HET VERHAAL VAN 2007

De equipe Jos Lommerse en Marleen Hendrikse hebben met hun Alfa Romeo Giulia 1300 uit 1964, op overtuigende wijze de 54e editie van de International Historic Tulpenrallye op hun naam geschreven. Na eerder een derde plaats te hebben bereikt in 2005 en in 2006 als tweede te zijn gefinisht, mocht deze equipe op zaterdagavond 12 mei met hun auto de Pickézaal van Grand Hotel ‘Huis ter Duin’ binnen rijden om de Coupe Rallye des Tulipes in ontvangst te nemen. De tweede plaats in deze Tulpenrally is gewonnen door de equipe Ruud Strooper / Ingeborg Guliker met Alfa Romeo 1750 GTV uit 1968 (872 punten), terwijl Karel Westerman en Marten Roosenboom met Porsche 356B uit 1963 (1162 punten) op een derde plaats in Noordwijk arriveerden. De sportklasse is gewonnen door Peter Dutman en André v.d. Geijn met Alfa Romeo 1750 GTV uit 1968, op slechts 84 punten gevolgd door Michel Perridon en Maurits Verhoeff met Volvo 121 uit 1965. De toerklasse is door de debuterende equipe Jochem Kentgens / Kasper Pruysen op overtuigende wijze gewonnen, met een Morgan 4/4 competition uit 1971 (2357 punten) na een spannende strijd met Pim en Stéphanie Brunet de Rochebrune met een Jaguar E-Type DHC uit 1966 op 194 punten. 189 equipes zijn op maandag 7 mei in Mâcon gestart voor deze Tulpenrallye, en 175 daarvan hebben de finish in Noordwijk bereikt.

PICTURES 2007

Neem een kijkje in de Tulpenrallye editie 2007 met de onderstaande selectie beelden die we voor u hebben geselecteerd!

view the videos:


PARTICIPANTS 2007

Driver / Navigator
Category
STNR.DriverNavigatorCategoryCar
1Ruud Wesselink NLMiriam Wesselink NLCitroën ta 7c cabrio
3Jan Kemps NLJan Maurirts Kemps NLJaguar xk 120 dhc
4Ernst Jan v. Kouwen NLHenco Bouwman NLAlfa romeo 1900 ti
5Bas Kemps NLVioletta Steger NLJaguar xk 120 dhc
6Peter Pratt GBDave Wilson GBTriumph tr 2
7Henk Janus NLJaap Verplanken NLAston martin db 2/4 mk ii
8Kees v. Disseldorp NLEric v. Dijen NLAustin a 50 cambridge
9Jan Rijnink NLClaire Rijnink NLTriumph tr 3
10Wim v.d. Lagemaat NLKlazien v.d. Lagemaat NLPeugeot 203 c
11Jan Ebus NLJan Berkhof NLMercedes-benz 300 sl roadster
12Bau Winkel NLRob Meijer NLFiat 1100 e 103
13Flip Wentink NLHans Terwee NLSaab 93 de luxe
14Rinus Sinke NLBart den Hartog NLAustin-healey 100/6 roadster
15Frank van Deudekom NLRien Corzilius NLTriumph tr 3
16Jan Vaandrager NLKees Vaandrager NLAustin-healey 3000 roadster
17Niels Serry NLJeroen v.d. Hek NLJaguar xk 150 fhc
18Henk v.d. Heuvel NLAd Jacobs NLAustin-healey 100/6 roadster
19Willem Kok NLJudith de Haas NLAustin-healey 100/6 roadster
20Gerard Rooks NLGerard Weck NLAustin-healey 100/6 roadster
21Frits Janus NLPeter Schets NLAston martin db 2 mk iii
22Claudia Grefrath DUwe Quack DAustin-healey 100/6 bn 4
23Rob Vermaas NLArno v. Houtum NLPeugeot 203 c
24Bert Dolk NLErwin Berkhof NLAlfa romeo giulietta sprint
25Nico van Dord NLGerard van Stijn NLAlfa romeo giulietta sprint
26Leunis de Kam NLRichard de Kam NLAustin-healey 3000 roadster
27Sijbrand v.d. Mast NLTaco v.d. Mast NLAlfa romeo giulietta spider
28Charles Serry NLJacqueline Serry NLJaguar xk 150 fhc
29John Taylor GBBill Granger GBRiley one point five
30Rob Muhring NLAndré Kivit NLAustin-healey 3000 roadster
31Frank Holtrigter NLRegine Hansche NLMg mga 1600
32Peter Geytenbeek NLEric Olthof NLAustin-healey 3000 roadster
33Dick Schifferli NLJohn v.d. Boom nlPorsche 356 b s90 gt
34Cliff England GBPeter Rushforth GBAustin-healey sprite mk i
35Ransom Altman NLSimon Suesan NLAustin-healey 3000 mk ii
36Robert v.d. Camp NLOnno den Boer NLMaserati 3500 vs
37Alan Pettit GBAlex Back GBTriumph herald
38John Albiston GBGraham Watson GBAlfa romeo giulia sprint
39Horst Trappen DMatti Kreutzer DAustin-healey 3000 mk ii
40Rob Woud NLMarion Woud NLPorsche 356 b
41Kees Tromp NLPaul Vermee NLDkw 1000 s
42Cor Meulen BLuc Hendrickx BAustin-healey 3000 mk ii
43Marcel Fruytier NLJaap Gaastra NLTriumph tr 3a
44Patrick Diemer DChristian v. Zedlitz DAlfa romeo giulia 1600
45Wim v. Lieshout NLMichiel Capelle NLAustin-healey 3000 mk ii
46Jan Zwaan NLRob John NLMercedes-benz 300 se
47Robert Fluttert NLLaurent Fluttert NLAlfa romeo giulia sprint
48Karel Westerman NLMartin Roosenboom NLPorsche 356 b
49Rob Versteegh NLJacques Arends NLMaserati 3500 gti
50Roeland Janus NLVincent Vierhout NLAustin-healey 3000 mk ii
51Jos Lommerse NLMarleen Hendrikse NLAlfa romeo giulia 1300
52Patrick Darley FOlivier Sussot FMorris mini cooper s
53Hans in der Maur NLBart Willems NLAlfa romeo giulia sprint gt
54Lisa Lankes NLRobert Rorife BAustin-healey 3000 mk iii
57Susanne Tonino NLBart Tonino NLBmw 700 cabrio
58Hans Walraven NLGijs Zantvoort NLAlfa romeo giulia sprint gt
59Marius Hoogendam NLCees de Jong NLFord lotus cortina
61Eddy v.d. Hoorn NLRené Smeets NLVolvo 122 s
62Klaas Smit NLIlse Zijlstra NLGriffith 200
63Bart v.d. Kloet NLMiriam v.d. Kloet BAlfa romeo giulia gtc
64Michel Perridon NLMaurits Verhoeff NLVolvo
65Jan Piet v.d. Meer NLBarbara v.d. Meer NLAustin-healey 3000 mk iii
66Michael Axhausen DMonika Axhausen DTriumph tr 3
67Harry Koorstra NLLeo Pot NLPorsche 356 sc
68Daan Reekers NLPieter v. Kruijsdijk NLPorsche 911
69Tim Buijs NLBastiaan Buijs NLTriumph tr 4
70Thom Houg NLHerry Houg NLFord lotus cortina
71Paul Wijns BREric Duffhuis NLTriumph 2000 mk i
72Arie van Erkel NLTheo van Erkel NLPorsche 911
73Janhein de Rooij NLMieke de Rooij NLPorsche 356 c
74Michiel Hehenkamp NLRon Nakken NLAlfa romeo giulia 1600 s
75Frank Temmink NLFrank Oude Nijhuis NLPorsche 911 s
76Pieter Oostdam NLKees v.d. Tang NLJaguar e-type fhc
77Aad Lourens NLPieter den Boef NLMercedes-benz 250 se coupé
78Jake van Beest CHRobert Weitmann NLPorsche 911 s
79Albert Boekel NLJoep Wanders NLAlfa romeo giulia 1600 s
80Georg B?ögershausen DHans Werner Muller DNsu 1000 tt prinz
81Jouke Post NLJoeri Post NLLotus elan s 3
82Just Gonggrijp NLPaul v.d. Putten NLVolkswagen 1600 tl
83Roel Koster NLPieter Kasterman NLCitroën id 19 b
85Peter de Munnik NLDennis Lens v. Rijn NLVolvo 122 s
86Bram Jager NLAnja Lieuwma NLVolvo 121
87Evert Mastenbroek NLPeter Spruijt NLLancia flavia 1.8
88Gerrit Teerink NLPeter Jansen NLAustin-healey 3000 mk iii
89Wim Noorman NLBert Viel NLPeugeot 404 coupé
90Leendert de Haan NLInez v.d. Poll NLVolvo p 1800
91Edmond Planteydt NLMarijke Benningshof NLVolvo 121
92Simon v.d. Heden NLTheo v.d. Laan NLAlfa romeo giulia sprint
93Maarten Nederkoorn NLBram Rutgers NLLancia fulvia coupé
94Maarten Bos NLHelma Wortelboer NLAlfa romeo giulia sprint gt
95Boudewijn Boeken NLJan Voskuijl NLMg mgb gt
96Frans Smits NLPeter v. Hoof NLPorsche 911
97Mark Moerman NLEdward v. Dongen NLAlfa romeo gt junior
98Hans Mart Groen NLWim v. Rootselaar NLPorsche 911 s coupé
99Mark Hagenzieker NLRemco Hagenzieker NLJaguar e-type
100Cees de Jong NLValentijn de Jong NLVolvo 123 gt
101Cees Hoogendoorn NLCor Verbrugge NLAlfa romeo giulia 1600 s
102Piet Jetten NLDries Jetten NLOpel kadett rallye
103Aasmund Kleve NOdvar Moland NVolvo 123 gt
104Ans Berkelaar NLHuib Berkelaar NLDatsun 2000 sport
105Jaco de Hoog NLEd Bijster NLBmw 1602
106Han Machielsen NLHenri v.d. Lugt NLVolvo 131
107Joris Buijs NLDavid Buijs NLPorsche 911 targa
108Arie Kranenburg NLChris Vera NLTriumph tr 250
109Loek de Rooij NLRosita Offinga NLAustin mini cooper mk i
110Mark v. Zunderd NLJoost de Jong NLAlfa romeo giulia veloce
111Ruud Oudman NLJurgen v.d. Rijke NLAlfa romeo 1300 gt junior
112Jordi v.d. Heuvel NLErik Hartman NLMg mgb gt
113Guido Buijs NLRobbert Buijs NLAustin healey 3000 mk iii
114Hilmar Andersen DKHenning Friborg DKVolvo 123 gt
115Hans Bakkers NLMartijn Levert NLAustin healey 3000 mk iii
116Rutger Reinders NLGerrit Reijnders NLPorsche 911 s
117Patrick Damen NLRick v. Paridon NLPorsche 911 s
118Sijmen Verveer NLBastiaan Stapel NLFiat 850 coupé
119Olaf Pothoven NLRob v.d. Berg NLVolvo 122 s
120Willem Vermeulen NLEllen Vermeulen NLJaguar mk ii
121Harm Lamberigts NLArthur Denzler NLFord escort 1300
122Rolf Lie NTom Granli NPorsche 911 t
123Klaus Ligensa DKarl-Gustav Sander DBmw 2002
124Martijn Verveer NLHans Verveer NLFiat 124 coupé
125Frans Diepeveen NLRob Heuft NLAustin mini cooper s
126Frans de Zoete NLJoan v.d. Lustgraaf NLMg mgc gt
127Ruus Strooper NLIngeborg Guliker NLAlfa romeo 1750 gtv
128Peter Dutman NLAndré v.d. Geijn NLAlfa romeo 1750 gtv
129Pim Janus NLTon Janus NLMg mgb
130Robert Mous NLThijs van Berckel NLPorsche 911 t
131Hans Lampier NLEric Lampier NLPorsche 911 s targa
132Pieter Walraven NLRob v.d. Poel NLLotus elan plus 2
134Alain Remy FMichel Thomas FAlfa romeo junior bertone
135Hans v.d. Weerd NLGep Salentijn NLMg mgc gt
136Job v. Breevoort NLCatelijne v. Breevoort NLAlfa romeo gt 1300 junior
137Hans Kuijvenhoven NLPieter Kuijvenhoven NLVolvo 123 gt
138Bert Meulenbeld NLUleke Oordt NLPorsche 911 t coupé
139Daan Peters NLMaarten Peters NLSaab 99
140Daan Hartgers NLPiet Mozes NLAlfa romeo giulia s 1.6l
141Ingo Buschmann DHansi Suenkeler DAlfa romeo giulia super
142Maries Dinaux NLEric v. Straaten NLTriumph tr 6 c
143Rob v.d. Rijst NLBen v.d. Rijst NLBmw 2002 ti
144Rob Klaarenbeek NLRonald Batenburg NLVolkswagen 914
145Ron Lopes Cardozo NLBrigitte Stekelenburg NLBmw 2002 tii
146Gerben Janssen NLEric Bosscher NLSaab 96 sprint
147Martin Slagt NLHenny Sweering NLAlfa romeo 2000 gtv
148Yu Mey Kwee NLTjoe Houw Kwee NLLotus europa s2
149Jaco Bijlsma NLRobert Servaas NLTriumph tr 6
150Frank Thunnissen NLReinoud Miggels NLMercedes-benz 280 sl
151Marcel Geurts NLAlfons Geurts NLMercedes-benz 280 sl
152Oscar Uhlhorn NLHenk Kruit NLAlfa romeo giulia super
153Elco v. Duijn NLReinier Noort NLAlfa romeo giulia 1300 ti
154Hank Melse NLNicole Melse NLPorsche 911
155Wouter Limpens NLJacques Limpens NLAlfa romeo 1750 berlina
156Hans van Dalen NLErik Bruêns NLAlfa romeo 2000 gtv
157John Vanderklift NLJoep Goethart NLMg mgc
160Nico Kuiper NLRichard Veldkamp NLRiley i/s special
161Martin Aaldering NLJose Aaldering NLJaguar xk 120 roadster
162Martin Perels NLJaap v.d. Bos NLMercedes-benz 300 sl gullwing
163Henk Dibbets NLMaxim Metz NLTriumph tr 3
164Willem Kouwenberg NLRuud Kouwenberg NLRover 75 p4
165Nan Beers NLTona v.d. Veldt NLFord zephyr 2500
166Karin Roest NLCor Lokker NLAustin-healey 100/6 roadster
167Piet Hemke NLHerman Hemke NLAustin-healey 100/6
168Stef Goedvriend NLJoep Goedvriend NLTriumph tr 3a
169Martjam v.d. Knoop NLLidy v.d. Knoop NLMg mga 1600 roadster
170Wolfgang Stubbe DDaniel Schulz DWartburg 311
171Bas ’t Jong NLJoke ‘t Jong NLJaguar e-type ots
172Jean Paul Vantorre BMarc Basyn BAustin-healey 3000 mk ii
173Jan v. Dijken NLHans Pieter de Jong NLVolvo 122 s
174Paul v. Dam NLRon Jansen NLMaserati 3500 gti
175Willem Maats NLTon v. Daal NLMercedes-benz 300 se
176Hans Reijnen NLGerry Bouwmans NLVolvo p 1800 s
177Marcel Sontrop NLBettie Sontrop NLAlaf romeo giulia spider
178Katheleen Redelé NLJan-Carel Redelé NLAustin-healey 3000 mk iii
179Cor de Bakker NLJan de Bakker NLPorsche 356 sc
180Mike Ton NLRoderick Ton NLVolvo pv 544
181Hedy v. Zijl NLJos v. Zijl NLAlfa romeo giulia sprint gt
182Armin v. Ewijk NLVera v. Ewijk NLPorsche 911
183Jan ten Cate NLHarry Nijland NLAston martin db 5
184Chris Parkes GBBen Parkes GBSaab 850 monte carlo
185Pim Brunet de Rochebrune NLStéphanie Brunet de Rochebrune NLJaguar e-type dhc
186Paul Colijn NLRolf Venhoven NLAustin-healey 3000 mk iii
187Anne Hering DInez Hof NLVolvo 123 gt
188Joop de Man NLKees Goossen NLAlfa romeo 1300 gt junior
189Wolfgang Ruhs DReinhold Wichert DTriumph spitfire gt
190Ronald Hof NLFrank Verder NLVolvo 123 gt
191Joep Alkemade NLJan Alkemade NLBmw 1600 ti
192Theo Huijbreghts NLAuke v.d. Brink NLPorsche 912
193Karien de Steenhuijsen NLMarco Brocken NLCitroën ds cabriolet
194André Schoonderwoerd NLInge Schoonderwoerd NLTriumph tr 250
195Ton v.d. Broek NLTheo v.d. Broek NLAlfa romeo 1750 gtv
196Mart Ruttchen NLTon Rijkels NLVolvo 131
197Ben Loogman NLSjaak Morée NLBmw 2002 ti
198Roeland IJdenberg NLMirjam Verlinden NLDaf 55 t coupé
199Eric Jans NLMarcel Jans NLMg mgb
200Erik Garritsen NLRob Hesselink NLVolvo 144
201Antonyke Humme NLHermine Vlas NLPorsche 911 e 2.4
202Jochem Kentgens NLKasper Pruysen NLMorgan 4/4 competition
203Stefan Sennema NLSander Boerboom NLFiat 124 sport spider

RESULTS 2007

  • Expert

  • Sporting

  • Touring

POS.STNR.DriverNavigatorCarTotal

THE ROUTE OF 2007

  1. Mâcon
  2. Aix-les-Bains
  3. Yverdon-les-Bains
  4. Riquewihr
  5. Luxemburg
  6. Maastricht
  7. Noordwijk

THIS WAS THE YEAR 2007.

CONTACT US PALMARES


Een moment geduld a.u.b.
This year does not have a result.

1953